Feminizacja twarzy

Operacja feminizacji twarzy

Niektóre tradycyjne zabiegi medycyny estetycznej w pewnym stopniu wykluczają zastosowanie pełnej terapii chirurgicznej. Dlatego w procesie chirurgicznej korekty płci warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy kompleksowo podchodzą do całej tranzycji, mając na uwadze nie tylko efekt pojedynczej operacji, ale także całego procesu.

Pełne wsparcie specjalistów przez cały proces feminizacji

Chcemy, by każda z naszych pacjentek czuła się dobrze we własnym ciele. Nasz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przemiany MtF wie, że korekta płci to niezwykle ważny proces, mający kluczowe znaczenie dla samooceny pacjentki oraz jej postrzegania przez otoczenie. W klinice Timeless podchodzimy indywidualnie do każdej osoby.

Zabieg poprzedzony jest indywidualnymi konsultacjami, badaniami i przygotowaniami. Na tym etapie każda z pacjentek naszej kliniki ma też możliwość skorzystania z systemu wizualizacji 3D. Posiadamy jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń, stosowanych obecnie w nowoczesnych ośrodkach chirurgii plastycznej. Na podstawie obrazów z kilku kamer system urządzenie do wizualizacji tworzy trójwymiarowy model twarzy i sylwetki pacjenta. To w pełni interaktywny model, na którym można przeprowadzić wizualizację efektów planowanego zabiegu. Według opinii pacjentów naszej kliniki to ogromna korzyść. Możliwość unaocznienia efektów zabiegu jeszcze na etapie konsultacji jest ogromną zaletą.

W Timeless Chirurgia Plastyczna zdajemy sobie sprawę, że operacjom chirurgii plastycznej towarzyszą pewne obawy, szczególnie o końcowy efekt zabiegu. W naszej klinice pacjenci mogą liczyć na opiekę doświadczonego zespołu specjalistów przez cały proces feminizacji – od pierwszej konsultacji aż po ostatnie wizyty kontrolne. Taką kompleksową opiekę i indywidualne podejście do każdego pacjenta zapewniają wyłącznie specjalistyczne i renomowane ośrodki chirurgii plastycznej, do których z dumą zalicza się Timeless Chirurgia Plastyczna.